Özel Gökdeniz Sürücü Kursu
Sürücü Kursları

Hürriyet Mah. Sümbül Sok. No:3 K:6 Şirinevler, Bahçelievler/İstanbul

0212 503 42 01       

Web Sitesi    E-posta      

Firma Hakkında

Özel Gökdeniz Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu diğer özel kurslar gibi M.E.B.'na bağlı olarak sürücü eğitimi veren özel eğitim kurumudur. Kurumumuz 1991 yılında faaliyete başlamış olup alanında uzman kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Kurumumuz A2 (motosiklet), B (otomobil), D (minibüs, otobüs) sınıfı ve Otomatik vites ehliyet eğitimlerini, SRC 1-2-3-4 belgesi gibi hizmetler sunmaktadır.

Özel Gökdeniz Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu kursiyerlerin trafik davranışını hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücü adayları yetiştirmeyi ve bu bilinçte olan profesyonel sürücüler yetiştirme amacıyla hizmet etmekte ve bu amaç doğrultusunda hiçbir fedakârlıktan kaçınılmamaktadır. Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen kursumuz klasik kurs ortamından uzak, güler yüzlü, nezih ve samimi bir kurs ortamı sunmaktadır.

Vizyonumuz

Toplumun, bize düşen yaşam kalitesini yükseltmek ve gelişimine katkı sağlayarak eğitim ve öğretimimizi, hizmetlerimizi sürücü eğitim ve teknolojinin ulaştığı en son noktada bütünlük, dürüstlük içerisinde uygun ekonomik koşullarda siz değerli sürücü adaylarımıza sunmaktır.

Misyonumuz

Kursumuzda eğitim alan adaylara bakış açımızın Eğitim ve Öğretim odaklı olması, insanın ve eğitimin önemini benimsemiş ve bunu kursiyerlerine aşılamayı gaye edinmiş, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı kalarak eğitimi ve başarıyı en üst seviyeye çıkartmaktır.

Kalite Politikamız

Eğitimde kaliteyi en üst seviyeye getirmek.
Son model araçlarla eğitim vermek.
Çağın ve teknolojinin getirdiği yeniliklerle çalışmak.
Gelen misafirlerimize ciddi ve güven içerisinde eksiksiz bir şekilde bilgi ve hizmet vermek.
Eğitimde ehemmiyeti en üst seviyede tutmak.
Yeniliğe ve değişime açık olmak.
Genç, bilgili ve bilinçli profesyonel kadro ile sizlere hizmet vermekten onur duyuyoruz.
"Her Sürücü Adayı Bizim (Sizin) ve Ailemizin (Ailenizin) Yarınını Belirler" Sloganıyla yaptığımız işin bilincinde, gerçek eğitim, kaliteli hizmet ve ileri sürüş teknikleri eğitimi vererek bilinçli sürücüler yetiştirmeyi hedeflemekteyiz!..

Yorumlar

Bu firmaya daha önce hiç bir yorum yazılmamış.

Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 - 21:00
Salı 09:00 - 21:00
Çarşamba 09:00 - 21:00
Perşembe 09:00 - 21:00
Cuma 09:00 - 21:00
Cumartesi 09:00 - 19:00
Pazar 09:00 - 19:00