Minik Dahiler Anaokulu
Günlük Bakım, Kreşler ve Anaokulları

Karadolap Mah. Neşeli Sok. No:4 Alibeyköy, Eyüp/İstanbul

0212 626 79 79       

Web Sitesi    E-posta      

Firma Hakkında

Çocuklarımızın, yaşamları boyunca, kendileriyle barişik, yaratici,daha üretken, sorunlari analiz edebilen, sorun çözmede daha yetkin olmalari,çevreleriyle kendileri arasindaki iletişimi daha sağlikli kurabilen, sosyalleşmiş, ayni zamanda duyarli bireyler yetiştirmek kurumumuzun başlica amaci...

Misyonumuz
Tüm çocuklarimizi atatürk ilke ve inkilaplarina bağli, özgüvenleri gelişmiş, yaratici, sevgi saygi ilkeleri doğrultusunda yetiştirebilen, bir üst kuruma en iyi şekilde hazirlayan ve örnek alinan bir kurum olmak.

Türk milli eğitiminin amaçlari doğrultusunda çocuklarin tüm gelişim alanlarini destekleyici çalişmalari yaparak, kişilik gelişiminin en hizli olduğu ve kritik dönemleri kapsadiği yillari en iyi şekilde değerlendirerek mutlu, verimli ve kendini geliştiren bireyler için alt yapiyi oluşturmak. sevgi esas alinarak,paylaşma,güven,adalet, anlayiş ile olumlu iletişim ortaminda, eğitimi doğrudan yaşamin kendisi olarak kabul edip, planli ve sistemli bir eğitim yaşami düzenlemek ve çocuk-aile-okul ve çevre bilinci içinde uygulamak.

Vizyonumuz
Mutlu, kendine güvenen, başarili, sağlikli, paylaşmayi bilen, sorun çözebilen, karar verebilen, öğrenmeyi bilen, sorumluluk, hoşgörü, yardimlaşma, dayanişma duygulari gelişmiş çocuklar yetiştirmek ve tüm mesleki gücümüzü çocuklar için kullanmak.

Okulumuzda araştiran,sebep-sonuç ilişkisi kurabilen,proje çalişmalarina önem veren,yaparak-yaşayarak öğrenme metodunu kullanan,biz bilinciyle kaliteli gelecek sağlama yoluna giderek,öğrenme ortamlarinin çocuklarin ihtiyaçlarini karşilayacak düzeyde oluşturan,öğrencilerimizi en üst düzeyde kalici davraniş kazanan bireyler yetiştirmek...

Yorumlar

Bu firmaya daha önce hiç bir yorum yazılmamış.

Çalışma Saatleri

Pazartesi 10:00 - 19:00
Salı 10:00 - 19:00
Çarşamba 10:00 - 19:00
Perşembe 10:00 - 19:00
Cuma 10:00 - 19:00
Cumartesi 10:00 - 16:00
Pazar Kapalı